Výstavy v Mladé Boleslavi

22.08.2023

Je to blízko a pěkné prostředí výstaviště, proč nejet? Bylo několik důvodů, ale nakonec jsme se přihlásili na obě výstavy a nelitujeme.

Letos jsme ještě žádnou výstavu neabsolvovali, nějak jsme si doma špatně rozvrhli plán toho kam bychom se rádi podívali a co bychom chtěli vidět, mimo výstavišť. Ale jak se říká: "Když se chce, tak to jde." A tak po oslavě narození prvního vnoučátka, resp. vnučky a krásné dovolené jsme se s dcerou vrhli na výstavy a vcelku úspěšně.

Na národní výstavě Uniolka ve třídě mladých získala V1, CAJC, BOJ a Tulipánek V1, CAC. Na první výstavu v letošním roce, skvělé, opadla tréma a nakonec jsme si to užili, nakoupili pečené mlsky pro pejsky a šup, za 40 min jsme byli doma.

Na mezinárodní výstavě o měsíc později jsem zjistili, že je Uniolka tlustá nebo jak se hezky říká "v blahobytné kondici" a získali jsme ve třídě mladých výbornou 2. Tulipánek obhájil V1, CAC a získal res. CACIB. Opět jsme nakoupili, tentokrát krásná černá vodítka, zašli do PESTAURACE FITMIN, kde pejsci dostali skvělou svačinku. S plnými bříšky jsem je uložili do auta, a pá pá výstaviště, zase za rok.

FITMIN
FITMIN