Užili jsme si klubovku v Živohošti?

06.09.2023

První víkend v září jsme vyrazili do campu v Nové Živohošti, abychom si užili víkend a klubovou výstavu v překrásném Juniorcampu. A lidi, vyšlo to znamenitě!

Jak to začalo

Do campu jsme přijeli už v pátek odpoledne. Po překonání zašpuntovaném výjezdu z Prahy jsem byl rád, že už jsme na místě. Od loňského roku se zlepšilo zabezpečení vjezdu do areálu a opět krásný čistý pokoj. No, má krásnější polovička po zhlédnutí pokojíku pravila: "To bude zajímavá noc." Ne, ne, nemyslela na mě, ale na noc se šesti grifonky v jedné posteli. Chmury ovšem rozehnala bezvadná kuchyně a výborné pivo. Láska prochází žaludkem, stále platí.

Akce

V sobotu jsme si všechno nachytali, postavili stan a tak nám to vše krásně plynulo, až jsem zjistil, že nejsem převlečený, nemám číslo a výstava bude za chvilku zahájená. Trošku fofr, stres a mohli jsme zahájit.

Výsledek

Výstava probíhala v příjemném tempu a náladě. A prostě nám to vyšlo. Uniolka vyhrála svou třídu, v konkurenci Best of junior a v závěrečných soutěžích Best junior. Druhé naše želíztko v ohni, Tulipánek, zvítězil ve své třídě a velmi pěkně se předvedl. V konkurenci byl lepší jiný pejsek a tak jsem si myslel, že soutěž pro nás skončila. Ale, nakonec jsem předvedl bruselskou fenku naší velké kamarádky Květy Davídkové a s Ulou z PÍSECKÉ BRANY jsme vyběhali V1.