Výstava v Budějicích

09.10.2023

V neděli jsem si přivstal, abych mohl vystavovat v Českých Budějovicích. Vstávání ve 4 hodiny ráno je stále náročnější, nevíte, čím by to mohlo být? Vždycky si cestou říkám PROČ? Ale jo, nakonec jsem byl rád.

V posledním roce se mnou vystavuje dcera, tak je to cestování hned příjemnější. Ráno se všichni psi těšili na nový výlet, zklamané pohledy nás doprovázely ke dveřím, jen Uniolka a Tulipánek už měli obojky a vesele skákali na dveře. Čekala nás dlouhá cesta se zastávkou v Praze, kde jsme přibrali Květu Davídkovou s Ulindou.

Cestou jsme ještě hledali lékárnu, ale všechno jsme zvládli a na výstavišti byli včas. Uniola nebyla z výstavní haly příliš potěšená a na koberečku ji něco vonělo, ocenění ale máme krásné a z kruhu jsme si odnesli známku výborná 3. Tulipánek se krásně předváděl a třídu otevřenou vyhrál, tím splnil podmínky pro titul ČESKÝ ŠAMPIÓN. V konkurenci získal R.CACIB. 

Posledním želízkem byla Ula z Písecké brány, která je vnučkou našeho Geni. S Ulou to není úplně snadné, je velmi temperamentní a stále na někoho skáče. Před vystavením v kruhu byla chvilka na její vyběhání a v kruhu to pak bylo lepší. Co lepší, skvělé. Získala ve třídě mladých výbornou 1, CAJC, JCACIB a BOJ.

A právě pro TO ráno vstávám!