Blog

No matter how you plan, nature will take care of itself. We had a "beautiful" trip, I can tell you, it was a race, to the groom and finally the mating was successful and we will know how successful it was in a month.

It's close by and a nice fairground setting, why not go? There were several reasons, but in the end we applied for both shows and we don't regret it.

V roce 2005 pořádal Maďarský kynologický svaz dvoudenní mezinárodní výstavu v Szilvásváradu. To byla opět příležitost pro skvělý zážitek a krásný výstavní víkend v zahraničí. Pochopitelně s príma partou nadšených pejskařů je ještě krásnější.

Při EURODOGSHOW 14. listopadu 2004 oslavil Královský klub chovatelů grifonků, brabantíků a kontinentálních španělů 100 let od jeho vzniku. To byla velká příležitost si poměřit český chov grifonků a brabantíků s ostatní Evropou a belgickými chovy obzvlášť a hned ve dvou výstavních dnech. První den byli grifonci a brabantíci posuzováni paní Lillian...

Když mi na osmi letech uhynul rottweiler, který byl milovaný celou rodinou, byla to pro nás velká rána. Mě bylo jasné, že bez psa nezůstanu. Moje drahá polovička už tak jednoznačný názor neměla a děti osudného rána cinicky zvolali : "Hurá koupíme si křečka !" Asi lepší,než kdyby se psychicky složili. A tak po diskuzích jsme se nakonec shodli na...